Продовжується робота майстер-класів у рамках регіонального пілотного освітнього проєкту «Підвищення компетентності педагогічних працівників щодо розвитку читацької, математичної та природничо-наукової грамотності учнів. Підготовка до PISA-2022». Учасники цього проєкту (на цей раз – учителі математики) 08 квітня презентували свій досвід «Використання компетентнісних завдань в освітньому процесі» через підготовлену презентацію, яку прокоментувала вчитель математики Буряківська Наталя Олександрівна. У презентації були використані матеріали членів шкільного методичного об’єднання вчителів математики та інформатики Буряківської Наталі Олександрівни, Стрілець Олени Анатоліївни, Сотникової Тетяни Євгенівни, Дараган Катерини Володимирівни.
Педагоги поділилися досвідом з колегами (вчителями математики) щодо підвищення рівня грамотності здобувачів освіти з математичних дисциплін.
Основними завданнями презентації досвіду наших учителів були:
Завдання реалізації компетентнісного підходу у навчанні математики в основній школі.
Типи завдань зразка PISA та їх використання на різних етапах уроку.
Досвід створення компетентнісних завдань.
Компетентнісні завдання в підручниках. Приклади.
Поради щодо використання компетентнісних завдань.
У матеріалах презентації представлені завдання з підручників математики зразка PISA, які більш активно використовуються у навчальному процесі на уроках математики; завдання, що є найбільш дієвими для підвищення рівня грамотності з математичних дисциплін.
Comments