top of page

Web майстер-клас «Використання завдань в освітньому процесі»


Продовжується робота майстер-класів у рамках регіонального пілотного освітнього проєкту «Підвищення компетентності педагогічних працівників щодо розвитку читацької, математичної та природничо-наукової грамотності учнів. Підготовка до PISA-2022». Учасники цього проєкту (на цей раз – учителі природничих наук) 10 березня презентували свій досвід «Використання компетентнісних завдань в освітньому процесі» через підготовлену презентацію, яку прокоментувала вчитель біології Єрмакова Олена Петрівна. У презентації були використані матеріали членів шкільного методичного об’єднання природничого циклу Будник Наталі Іванівни, Дудко Ірини Борисівни, Єрмакової Олени Петрівни, Подлєсної Ольги Миколаївни.

Педагоги поділилися з колегами (вчителями біології, екології та хімії) щодо підвищення рівня грамотності здобувачів освіти з природничо-наукових дисциплін.

Основними завданнями презентації досвіду наших учителів були:

  • Компетентнісні завдання як засіб підвищення мотивації учнів до природничо-наукових дисциплін.

  • Експерименти щодо спростування або підтвердження певних процесів на практиці.

  • Застосування набутих знань у життєвих ситуаціях.

  • Презентація компетентісних завдань для підвищення рівня грамотності учнів з природничо-наукових дисциплін.

У матеріалах презентації представлені завдання з підручників біології та хімії зразка PISA, які більш активно використовуються у навчальному процесі на уроках біології та хімії; завдання, що є найбільш дієвими для підвищення рівня грамотності з природничо-наукових дисциплін.

12 переглядів

Comentários


bottom of page