top of page

Web майстер-клас «Використання завдань в освітньому процесі»


18 лютого 2021 року педагоги закладу – учасники регіонального пілотного освітнього проекту «Підвищення компетентності педагогічних працівників щодо розвитку читацької, математичної та природничо-наукової грамотності учнів. Підготовка до PISA-2022» (на цей раз – учителі української мови та літератури) взяли активну участь у Web майстер-класі «Використання завдань в освітньому процесі», де через підготовлену презентацію поділилися з учителями української мови і літератури, російської мови, зарубіжної літератури досвідом роботи щодо формуванні у здобувачів освіти читацької компетентності як однієї з умов вдалого проходження тесту Міжнародного оцінювання освітніх досягнень учнів PISA.

Досвід презентували вчителі української мови і літератури Копаницька Яна Володимирівна і Радіонова Марина Володимирівна. У презентації були використані матеріали членів шкільного методичного об’єднання Бусигіної Г.В., Копаницької Я.В., Кукленко О.С., Мезенцевої Н.В., Радіонової М.В.

Основними завданнями презентації досвіду наших учителів були:

  • Компетентнісні завдання як засіб підвищення мотивації учнів до читання.

  • Застосування латерального мислення до розвитку читацької грамотності.

Презентація компетентісних завдань для розвитку читацької грамотності з метою використання на уроках української мови та літератури, російської мови, зарубіжної літератури.

У матеріалах презентації були представлені завдання зразка PISA, які більш активно використовуються у навчальному процесі на уроках мови і літератури; завдання, що є найбільш дієвими для розвитку читацької компетентності, а також розглянуті компетентнісні завдання у підручниках з української мови.


8 переглядів
bottom of page