top of page

2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху


15 - 21 листопада в Україні пройде 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху

Генеральною Асамблеєю ООН на 74 - й сесії була прийнята Резолюція А/74/L.86 "Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі", відповідно до якої 2021 - 2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій із забезпечення безпеки дорожнього руху. Глобальною метою Десятиліття є скорочення кількості смертей та травм у результаті дорожньо - транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року.

Світовим співтовариством розпочато заходи, спрямовані на якісне покращення ситуації з проблемою дорожньо - транспортної аварійності. У травні заплановано проведення 6- го Глобального тижня безпеки дорожнього руху ООН.

Із 15 по 21 листопада 2021 року в Україні буде проведено 2-й етап Тижня, який покликано привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на Українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.

З урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення короновірусної хвороби (COVID - 19), переважна більшість заходів у рамках Тижня проводитиметься у дистанційному форматі.

Більш детальну інформацію про Тиждень можна отримати з таких джерел:

сайт організатора: https://medtransvp.com.ua/ (Розділ: Тиждень БДР)


YouTube канал "Безпечна країна": https://www.youtube.com/c/Безпечна країна/


Соціальна мережа Facebook: https://facebook.com/tbdrua/


8 переглядів

Comentários


bottom of page