top of page

«16 днів проти насильства»


Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Цього річ команда учнів та шкільного психолога Власенко А. долучились до загальноміської акції, ініційованої Службою у справах дітей та сім'ї Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради спільно з командою Молодіжної ради Мереф’янської громади «Motion Team». Школярі не залишилися осторонь цієї важливої теми нашого людства, долучилися до заходів безпосередню рукою та ділом, вручали інформаційні листівки та буклети, стрічки, повітряні кульки помаранчевого кольору – кольору, що символізує мир, вільний від насильства. Нашим практичним психологом спільно з класними керівниками було проведено уроки-тренінги з тематики протидії насильству в рамках заходів до всесвітньої акції «16 днів проти насильства».

Наш заклад переймається проблемами насилля, якщо тобі потрібна допомога, не мовчи, звертайся за номером Безкоштовної Національної «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

0-800-500-335.6 переглядів

Comments


bottom of page