top of page

УЧНІ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ НЕ ПЕРЕСТАЮТЬ ДИВУВАТИ СВОЇМИ ПІЗНАВАЛЬНИМИ ЗДІБНОСТЯМИ

Оновлено: 12 січ.


З 4 грудня 2023 року по 4 січня 2024 року учні 3-Б класу під керівництвом своєї вчительки Куценко Наталі Іванівни брали участь у Всеукраїнського конкурсу «ЖИТТЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН» від проєкту «На урок».

Мета конкурсу – не лише оцінити, а й доповнити знання школярів. Конкурс був присвячений найвірнішим друзям людини – домашнім тваринам. Із завдань учні дізналися про історію приручення тварин людиною, секрети з їхнього життя, правила догляду за своїми улюбленцями та про вимоги до їх утримання. А також познайомилися з найцікавішими представниками домашніх тварин із різних куточків світу.

У конкурсі взяли участь 12 учнів, які отримали 10 сертифікатів І ступеня, 1 сертифікат ІІІ ступеня і 1 іменний сертифікат учасника.

За підготовку учнів до Всеукраїнського конкурсу «ЖИТТЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН» від проєкту «На урок» вчителька Наталя Куценко отримала ПОДЯКУ, яка стала підтвердженням її професійної активності та доповнила вчительське портфоліо.

 

Та на одному конкурсі наші «всезнайки» не зупинилися.

Ті, хто щороку з нетерпінням чекає зимової казки, яку приносять традиційні свята, взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «ЗИМОВІ СВЯТА В ТРАДИЦІЯХ НАШОГО НАРОДУ». Учні дізналися багато нового про українські зимові традиції.

Вони відповідали, хто такий святий Миколай, як українці відзначають Новий рік, Різдво та Водохрещу, якими обрядами супроводжуються ці святкування, які ще свята ми зустрічаємо взимку.

Головною метою конкурсу було завдання сформувати цікавість до вивчення народних традицій, допомогти школярам краще зрозуміти значення кожного свята та подарувати віру в різдвяну казку.

Результат участі – 12 Дипломів І ступеня.

Дякуємо всім учасникам освітнього процесу 3-Б класу за активну життєву позицію.

 

11 переглядів
bottom of page