top of page

Участь в обласній краєзнавчій Акції учнівської молоді до Дня Незалежності України

До Дня Незалежності України − дня, коли ми вшановуємо пам’ять героїв минулого нашої держави, тих, хто воював та загинув, щоб забезпечити країні таку жадану незалежність, учні нашого закладу долучилися до обласної краєзнавчої Акції учнівської молоді «Незалежність України очима юних краєзнавців». Своє бачення Незалежності вони виразили в композиціях, літературних нарисах, колажах, малюнках, допомагаючи тим самим наближати Перемогу України у боротьбі за Незалежність!

Сприяння національно-патріотичному вихованню дітей та молоді засобами туристсько-краєзнавчої роботи з відтворення історичних та сучасних подій боротьби за незалежність України є основною метою Акції. Наші юні краєзнавці підготували творчі роботи за такими напрямами: «Незалежність України у фотографіях і малюнках», «Вірші та есе про свободу та незалежність України», «Патріотичний оберіг для України», «Незламний Харків».

Радіонова Марія написала есе «Улюблений світанок». Патріотичні обереги підготували Кочергова Аліса (Ляльки-мотанки «Козацькому роду нема переводу»), Науменко Іванна («Я в серці маю те, що не вмирає»), Чуйко Діана («Надія у серці»). Створили малюнки, які відображають яскраві моменти боротьби за незалежність, Кочергова Аліса («Земля народом сильна»), Тимченко Каріна («Через біль у серці, з надією на перемогу»), Демиденко Єлизавета («Янгол-охоронець»). Антипенко Матвій представив творчу роботу «Волонтер моєї родини, волонтер незалежної Харківщини».

За активну учать в Акції наші учні нагороджені Грамотами КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

Дякуємо за небайдужість, бажаємо подальших успіхів і перемог.6 переглядів

Comments


bottom of page