top of page

«УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ: 100 РОКІВ НАДІЇ І БОРОТЬБИ»


У листопаді 2020 року учениця 10 класу КЗ «МЕРЕФ’ЯНСЬКА ЗОШ І – ІІІ ст. № 6» БУЙНОВА СОФ’Я взяла участь у напрямі «Українська революція – доба національного державотворення» Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби», яка розрахована на чотири роки краєзнавчо-дослідницької роботи закладів освіти за п’ятьма основними тематичними напрямами:

  • «Українська революція – доба національного державотворення»;

  • «Боротьба українців проти більшовицької диктатури та військової агресії Росії»;

  • «Український національний визвольний рух 1930-х років, періоду Другої світової війни та у повоєнні роки»;

  • «Дисидентський рух опору комуністичному тоталітарному режимові»;

  • «Українська державність: від Революції на граніті до Революції гідності».

Змістовною основою Акції є події і факти Української революції 1917 – 1921 років як важливий історичний період побудови Української держави у новій історії нашої країни, створення важливих інститутів її функціонування. Значна увага приділяється складним внутрішнім суспільно-політичним процесам, питанням землі, власності, вирішенню економічних проблем у цілому у відстоюванні молодою Українською державою свого суверенітету від зовнішньої агресії.

Акція проводиться у період з 2018 до 2021 року.

За рішенням журі на базі Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради робота «Українська революція: Харків у вирі боротьби за владу в 1919 році» Буйнової Соф’ї (керівник Безноско Олена Валеріївна) посіла ІІІ місце в області. Вітаємо!

12 переглядів

Comentários


bottom of page