top of page

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 17 по 21 травня в Україні проходив Тиждень безпеки дорожнього руху, в рамках якого для школярів нашого закладу було організовано і проведено різноманітні заходи, гра-квест «Дорожній патруль», вікторина «Знай і вивчай правила дорожнього руху», вуличний марафон «Дорожні знаки та їх значення», інформаційно-розважальна гра «Мій друг ─ безпечний рух».

Восьмикласники відвідали урок-тренінг, проведений Центром денного перебування для підлітків «Компас» за підтримки благодійного фонду «Благо» і уряду Німеччини, по закінченні якого кожен учень отримав комікс і листівку з безпеки дорожнього руху. В інтерактивній формі учні повторювали правила дорожнього руху, різні ситуації на дорогах, пішохідних переходах, розбирали і розігрували їх, обговорювали поводження пасажирів у громадському транспорті, команда юних інспекторів дорожнього руху креативно представила знаки дорожнього руху. Були проведені практичні заняття з надання домедичної допомоги вчителем біології та основ здоров'я Будник Н.І. та медичною сестрою закладу освіти.

21 травня в школі проведено єдиний національний урок «Будь помітним на дорозі», на який завітав поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Харківського РУП №1 ГУНП в Харківській області капітан поліції Телятник Д.В. (до речі колишній випускник нашої школи, а також колишній капітан шкільної команди ЮІР).


24 перегляди

Comentarios


bottom of page