top of page

«РОЗУМНА» ТРАДИЦІЯ


У початкової школи нашого ліцею роками виробилася звичка не пропускати предметні інтернет-олімпіади. Люблять діти брати участь в інтернет-олімпіадах «На урок». Не виключення і цей важкий для нашої країни рік. Зокрема учні 3-Б класу разом зі своєю класною керівничкою Куценко Наталією Іванівною успішно виступили в ХІХ Всеукраїнських інтернет-олімпіадах (осінніх): 11 переможців з української мови та літератури (3 дипломи І ступеня, 5 дипломів ІІ ступеня, 3 дипломи ІІІ ступеня і 3 дипломи учасника), 14 переможців з математики (5 дипломів І ступеня, 6 дипломів ІІ ступеня, 3 дипломи ІІІ ступеня і 3 дипломи учасника), 10 переможців з предмета «Я досліджую світ» (2 дипломи І ступеня, 6 дипломів ІІ ступеня, 2 дипломи ІІІ ступеня і 1 диплом учасника), 2 переможці з мистецтва (1 диплом І ступеня і 1 диплом ІІ ступеня, а також 2 дипломи учасника).

Під керівництвом учительки англійської мови Швецової Ганни Андріївни 3-Б клас має 7 переможців з іноземної мови (5 дипломів І ступеня і 2 дипломи ІІ ступеня).

Вчителі отримали Подяки від директора ТОВ «Освітній проєкт «На Урок»» за активну участь в організації ХІХ Всеукраїнських інтернет-олімпіад «На Урок».

Вітаємо дітей, їхніх вчителів і батьків.

7 переглядів

コメント


bottom of page