top of page

ПРИНЦИП «НАВЧАННЯ ПРОТЯГОМ ЖИТТЯ»В ЛІЦЕЇ НЕ ПОРУШУЄТЬСЯ


Цікаво і корисно пройшла зима для учнів 4-Б класу. Вони стали активними учасниками зимової інтернет олімпіади «На урок» з української мови та літератури, математики та інтегрованого предмета «Я досліджую світ».

Найкращі результати з української мови та літератури здобули Науменко Назар, Сотніков В’ячеслав та Нестеренко Ірина, вони отримали Дипломи І ступеню. Кращими знавцями математики стали Дейнеко Карина, Науменко Назар та Сотніков В’ячеслав. А з предмета «Я досліджую світ» Дипломи І ступеню отримали Старіченко Аліса, Сотніков В’ячеслав та Лубенська Софія.

Приємно відзначився Сотніков В’ячеслав, здобувши Дипломи І ступеню з усіх трьох предметів.

Класний керівник Мартиненко Марина Миколаївна висловлює велику подяку учням, які не втрачають пізнавального інтересу та примножують свої здобутки, а також їхнім батькам за виховання дітей!

10 учнів 4-В класу стали переможцями у ХVІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з математики «На урок» і переможцями у ХVІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з української мови та літератури «На урок».

Учні першого класу взяли участь у ХVІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з математики «На урок» і отримали 8 Дипломів І ступеню і 4 Дипломи ІІ ступеню.

- Учні 2-А класу взяли участь у ХVІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з математики «На урок» і в ХVІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з української мови та літератури «На урок». Крім того, вони стали переможцями Всеукраїнського конкурсу «Зимові свята в традиціях нашого народу» і Всеукраїнського конкурсу «Сторінками казок народів світу» від проєкту «На урок».

По декілька дипломів (І, ІІ, ІІІ ступенів) отримали Пешко Олена, Гедюн Лев, Голубенко Інна, Свинар Леся, Головко Марія.

Учителі ліцею отримали ПОДЯКИ і СВІДОЦТВА:

- Назаренко Ірина Олександрівна, класний керівник 1 класу, – про підготовку 12 переможців ХVІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади з математики «На урок»;

- Кіслінська Оксана Вікторівна, класний керівник 2-А класу, – про підготовку 9 переможців ХVІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади з математики «На урок» і 10 переможців ХVІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади з української мови та літератури «На урок», а також – за якісну підготовку учнів до Всеукраїнського конкурсу «Зимові свята в традиціях нашого народу» і Всеукраїнського конкурсу «Сторінками казок народів світу» від проєкту «На урок»;

- Мартиненко Марина Миколаївна, класний керівник 4-Б класу – про підготовку 13 переможців ХVІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади з математики «На урок» і 13 переможців ХVІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади з української мови та літератури «На урок»;

- Науменко Віта Юріївна, класний керівник 4-В класу – про підготовку 10 переможців ХVІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади з математики «На урок» і 10 переможців ХVІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади з української мови та літератури «На урок».

Вітаємо всіх учасників цікавого ПОЗАШКІЛЬНОГО навчання, бажаємо подальших успіхів і перемог!

Дякуємо батькам наших учнів і вчителям-наставникам.27 переглядів

コメント


bottom of page