top of page

НАШІ ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖНИЦІМІСЬКОГО ЕТАПУ ХХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУУЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ


З 01 листопада 2023 року протягом листопада-грудня проходим міський етап ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Конкурс присвячений національно-визвольній боротьбі українського народу за свободу й незалежність та з нагоди відзначення 210-ої річниці від дня народження великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

Епіграфом до творчих робіт були запропоновані слова Тараса Шевченка: «Смійся, лютий враже! Та не дуже, бо все гине, – Слава не поляже» («До Основ’яненка»).

У номінації «Література» визнана переможницею та нагороджена Дипломом І ступеня учениця 7-Б класу ЛІЦЕЮ «ПЕРСПЕКТИВА» Радіонова Марія (керівник – Марина Радіонова, вчителька української мови та літератури) за прозовий твір «Родина». Робота направлена для участі в обласному етапі.

У конкурсній роботі учениця розкрила боротьбу українського народу, спрямовану на ліквідацію іноземного панування та національного гноблення, завоювання національної незалежності, патріотизм та героїзм, самовідданість і відвагу українських патріотів, які стали на захист нашої держави проти російської агресії.

          Вітаємо з перемогою і бажаємо подальших творчих успіхів.

10 переглядів
bottom of page