top of page

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ ПІДТРИМКОЮ.УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

З МІЖНАРОДНОЮ ПІДТРИМКОЮ

«ОСВІТА ХАРКІВЩИНИ - 30: ПЕРСПЕКТИВИ ТА ЗДОБУТКИ»

25 червня 2021 року на базі Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди проходив другий день роботи Всеукраїнської стратегічної сесії «Освіта України - 30. Національний технопарк з підвищення якості освіти». Працювала науково-практична конференція з міжнародною підтримкою «Освіта Харківщини - 30: перспективи та здобутки».

У роботі конференції взяли участь заступник Міністра освіти і науки України Рогова Віра Борисівна і міжнародна команда науковців з питань освіти (Україна і Польща).

Перед конференцією заступник Міністра Віра Рогова з делегацією науковців у супроводі ректора університету Юрія Бойчука відвідали виставку, присвячену темі конференції, яку підготували кращі заклади загальної середньої освіти Харківської області (куратор виставки Большукіна Аліна Вячеславівна, завідувачка Центру організаційно-методичної роботи з керівними кадрами КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»).

Мереф’янську міську територіальну громаду, її ВІДДІЛ ОСВІТИ представляв КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МЕРЕФ’ЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ ступенів № 6» (Вікторія Соколовська, заступниця директора з навчально-методичної роботи – учасниця конференції; Ярослава Буйнова, педагог-організатор; Марина Жупійова, вчитель-методист фізичної культури).

Під час огляду виставки Віра Рогова цікавилась проблемами закладу освіти, результатами роботи педагогічного колективу, обговорила із Вікторією Соколовською результати ЗНО, зокрема – з математики (в цьому питанні зійшлися на тому, що є в Законодавстві певні нюанси).

Академіки з Польщі в розмові з Ярославою Буйновою зацікавилися темою, з якою заклад освіти брав участь у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2018». Марина Жупійова акцентувала увагу делегації на особливостях закладу як громадсько активної школи (ГАШ).

Серед делегації була Олена Онаць, завідувачка відділу економіки та управління ЗЗСО Інституту педагогіки НАПН України, президентка Асоціації керівників шкіл України, членкиня правління Європейської Асоціації керівників шкіл. Вона із задоволенням повідомила, що сама довго займалася громадсько активними школами і створила дієвий посібник з цього напрямку. Олена Миколаївна запросила КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «МЕРЕФ’ЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ ступенів № 6» до співпраці з Інститутом педагогіки НАПН України.

Експозицією зацікавилися і взяли візитки і буклети колеги із Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль», Комунального закладу «Барвінківський ліцей № 1», Комунального закладу «Богодухівський ліцей №3» та інші.

Особливо тепла зустріч відбулася з колегами із Циркунівської сільської ТГ: директором КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦИРКУНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЦИРКУНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» Оксаною Дудченко і заступницею директора ліцею з НВР Наталією Герцеску.


22 перегляди

Comments


bottom of page