top of page

НАВЧАЄМОСЯ ПРОТЯГОМ ЖИТТЯ


  • На базі Центру післядипломної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна 16 та 17 квітня 2021 року відбулася VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю з актуальних питань змішаного навчання, дистанційного навчання, електронної освіти, організації освітнього процесу за сучасними педагогічними технологіями – «Дистанційне навчання – старт із сьогодення в майбутнє».

16 квітня 2021 р. «Дистанційна освіта в системі вищої освіти»

17 квітня 2021 р. «Дистанційна освіта в системі середньої освіти»

Учасниками цієї конференції стали вчителі КЗ «Мереф’янська ЗОШ І – ІІІ ст. №6» (математики та інформатики Стрілець Олена Анатоліївна, історії та правознавства Терещенко Олена Леонідівна)

  • На базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого 26-27 березня 2021 року ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми саморозвитку особистості в сучасному суспільстві».

Активною учасницею цієї конференції стала вчитель історії та правознавства КЗ «Мереф’янська ЗОШ І – ІІІ ст. №6» Безноско Олена Валеріївна, яка виступила в секції «Саморозвиток особистості в системі освіти: традиції та новації» з доповіддю «Аксіологічний підхід у формуванні загальнокультурної компетентності учнів» (доповідь надрукована у збірнику матеріалів Конференції).7 переглядів

Comments


bottom of page