top of page

Навчаємось волонтерству


ЩО ТАКЕ ШКІЛЬНИЙ УРОК ВОЛОНТЕРСТВА?

Шкільний урок волонтерства — навчальна програма, яка реалізується у форматі уроку для учнів 8-11 класів. Мета уроку — розповісти, що таке волонтерська діяльність та надихнути учнів, як своїми діями вони можуть вплинути на розв'язання соціальних проблем у своєму місті, громаді та країні.

ЧОМУ ВАЖЛИВО РОЗПОВІДАТИ ПРО ВОЛОНТЕРСТВО У ШКОЛІ?

Волонтерство – це не лише важлива складова громадського активізму, але і цінний навчальний і виховний досвід для молоді. Учні, які беруть участь у волонтерських акціях, навчаються розуміти потреби й проблеми свого оточення, розвивають емпатію та почуття відповідальності задля змін у своєму середовищі.

Вчителі ліцею Листопад М.А., Стрілець О.А., Дяченко Л.А., Копаницька Я. В., Єрмакова О.П., активно долучились до проведення "Шкільного уроку волонтерства". Під час уроків здобувачі освіти дізнались, що волонтерство - це не тільки допомога тим , хто цього потребує, а і відповідь на гостру соціальну проблему, нові досвід, знайомства, можливості, особистий внесок у наближення перемоги.

На питання "Як почати волонтерити?", учні відповіли : "Тут і зараз!". Після теоретичної частини уроку свої пропозиції діти втілили у життя. Створили "патріотичне" печиво зі словами підтримки для воїнів, допомогли провести "Урок доброти" та майстер-клас по виготовленню поробок з природних матеріалів, Виготовили браслети-обереги, ляльки-мотанки, та малюнки для воїнів ЗСУ, долучились до в'язання шкарпеток разом зі своїми бабусями.

Ми переконались, що волонтерство об’єднує мільйони людей з різними поглядами, досвідом, навичками, соціальним статусом та переконаннями. Спільними зусиллями вони змінюють світ на краще.

БУДЬ ТІЄЮ ЗМІНОЮ, ЯКУ ХОЧЕШ БАЧИТИ У СВІТІ!

10 переглядів

Comentarios


bottom of page