top of page

Міжнародний день волонтера


Щороку 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтерів. Свято заснували ще 1985 року з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. В Україні волонтерський рух почався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну. Що побажати на День волонтера 2023 та як красиво подякувати тим, хто ніколи не проходить повз біду - у добірці нижче.

Волонтерство - це покликання. Небайдужість до чужої біди, співпереживання, особливий спосіб мислення. Це те, що гуртує волонтерів та веде їх вперед. Саме завдяки волонтерам сотні тисяч людей і тварин по всьому світу отримують необхідну допомогу.

На передодні свята учителі ліцею разом з учнями провели "Шкільний урок волонтерства", на якому сформували уявлення про волонтерську діяльність, її види та користь, яку вона приносить волонтеру та суспільству. Розтлумачити поняття «волонтерство», «волонтер», «соціальна проблема».

За допомогою практичних вправ та групових обговорень сформувати бажання долучитись до волонтерських ініціатив, а також допомогти зрозуміти, із чого почати свій шлях у волонтерстві.

Юні волонтери підготували солодкі подарунки зі словами підтримки і вдячності нашім Захисникам, взяли участь у виготовленні маскитних сіток, надали допомогу літнім мешканцям громади.5 переглядів
bottom of page