top of page

МИ ВСІ РОДОМ З ДИТИНСТВА


Так вважають учасники освітнього процесу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МЕРЕФ’ЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ №6» МЕРЕФ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. Планета дитинства закладу яскрава, блакитна, з веселими дитячими голосами і піснями шкільного хору «Райдуга». А головне свято всіх дітей – Міжнародний день захисту дітей – надовго запам’ятається учням Нової української школи, учасникам молодшого хору «Райдуга», який готується зустріти своє 45-річчя (керівник Микола Яскулко).

Радісним, пісенним, переможним підсумком творчої роботи колективу в умовах карантину, дистанційного навчання став день 1 червня для дітей.

У складних умовах карантину молодша група хору «Райдуга» все ж таки зуміла підготувати запис конкурсного виступу і надіслати до журі Міжнародного фестивалю-конкурсу «Лотос надії». У святковий день директор школи Тамара Рижкова з великим задоволенням привітала учасників співочого колективу та вручила 30 Дипломів лауреатів І ступеня і медалі.

Багато перемог, святкових заходів в історії хору «Райдуга», але цей захід-перемога проведений у рамках підготовки до 45-річчя існування хору.

Закінчилась урочиста церемонія нагородження щирими пісенними побажаннями доброго дня, радості, миру на землі.

Яскраво і натхненно на закінчення свята прозвучала пісня композитора

І. Танчака «Добрий день людям на землі»:

Це для нас посміхається сонечко,

Соловейко співає пісень.

Заглядає веселка в віконечко –

Добрий день всім, добрий день!

А у хористів є надія, що зникне коронавірус, скасуються карантинні обмеження і школа гостинно відкриє двері для всіх гостей пісенного свята – 45-річчя хору «Райдуга».

17 переглядів

ความคิดเห็น


bottom of page