top of page

ЛІТО – НЕ ПЕРЕШКОДА ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ ВЧИТЕЛІВ І УЧНІВ ЛІЦЕЮ

Розпочалися відпустки у вчителів, учні пішли на канікули, а результати їхньої роботи протягом навчального року і перших днів літа продовжують надходити до активу Ліцею.

Кукленко Олена Сергіївна, вчителька української мови та літератури, зарубіжної літератури, у червні 2024 року взяла участь у  медіаосвітній онлайн-толоці в межах обласного фестивалю «Калейдоскоп медіаосвітніх вправ», який презентував результати дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня за темою «Науково-методичні основи створення моделі наскрізної медіаосвіти в закладах освіти Харківської області» на базі закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на 2019-2024 роки».

21.06.2024 року відбулася презентація найкращих робіт фестивалю, серед яких був кейс вправ з української літератури для учнів 8 класу до розділів «Усна народна творчість», «Національна драма», «З української прози» Кукленко О. С.

Робота нашої вчительки відзначена Дипломом І ступеня Харківської академії неперервної освіти та Академії української преси.

Терещенко Олена Леонідівна, вчителька історії, 20 червня 2024 року успішно завершила освітній курс з організації і проведення антифейкових інтелектуальних ігор «НотаЄнота» і може проводити антифейкові ігри «НотаЄнота» у ролі тренерки.

Назаренко Ірина Олександрівна, класна керівничка другого класу, отримала результати участі її учнів у ХХІ Всеукраїнській олімпіаді «На урок» (Весна 2024): з математики (диплом І ступеня – 4 учні, диплом ІІ ступеня – 2 учні, диплом ІІІ ступеня – 2 учні, сертифікат про участь – 2 учні); української мова та літератури (диплом ІІ ступеня – 4 учні); предметів початкової школи (диплом І ступеня – 4 учні, диплом ІІІ ступеня – 2 учні, сертифікат про участь – 1 учень).

 

5 переглядів

Comments


bottom of page