top of page

ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ ЛІЦЕЮ «ПЕРСПЕКТИВА»РОЗУМІЮТЬ РОЛЬ ІСТОРІЇ В ЖИТТІ ЛЮДИНИ

На виконання операційного плану реалізації у 2022 – 2024 роках Стратегії комунікації з питань європейської інтеграції України на період до 2026 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 09.12.2022 No 1155-р, з метою підвищення обізнаності про європейську культуру, історію та Цінності, Комунальний заклад позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Дніпропетровської обласної ради з 07.03.2024 по 15.03.2024 провів Всеукраїнську онлайн-вікторину «Таємниці старенької Європи» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти віком від 7 до 18 років.

Метою Конкурсу було стимулювання інтересу учнів до вивчення історії, цінностей та традицій європейської культури через захоплюючий і веселий спосіб – онлайн вікторину.

Наші ліцеїсти не стояли осторонь. Серед учасників вікторини були наші п’ятикласники (Веліканов Нікіта, Легеза Станіслав, Світлична Катерина), дев’ятикласники (Толмачова Аліна, Хиль Станіслав) і десятикласниця Шемет Зінаїда. Під керівництвом учителя історії Терещенко Олени Леонідівни всі вони стали переможцями Конкурсу і нагороджені грамотами комунального закладу позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» Дніпропетровської обласної ради.

Педагогічному колективу приємно мати таких учнів.14 переглядів

コメント


bottom of page