top of page

ЗВЕРНЕННЯ МІНІСТРА ОСВІТИ І НАУКИ СЕРГІЯ ШКАРЛЕТА ЩОДО ЗАВЕРШЕННЯ 2021/22 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ


Дорогі учні!

Шановні вчителі та батьки!


Традиційно у кінці травня в усіх школах України лунає останній дзвоник.

Цьогорічне завершення навчального року не схоже на попередні. Бо ж останні три місяці ми чуємо відлуння повномасштабної війни, яку жорстоко розпочали російські окупанти на нашій українській землі.

Через бойові дії не всі учні мали змогу продовжувати навчання, тому деякі діти завершать навчальний рік дещо пізніше – у червні.

Багато з вас вимушено покинули рідні домівки: хтось виїхав за кордон, хтось залишився в Україні. Але я вірю, що в цей день ви зберетеся зі своїм класом онлайн, запросите вчителів і подякуєте одне одному за вірну дружбу, щиру підтримку, здобуті знання та гідно пройдений навчальний рік.

Дорогі випускники! Для вас це особливо зворушлива подія. Адже від сьогодні ви врізнобіч розійдетеся життєвими дорогами. Та пам’ятайте одне: шкільна дружба – на все життя! Бажаю кожному щасливої долі і здійснення найзаповітніших мрій! Будьте впевнені у своїх силах та в досягненні поставленої мети!

Шановні вчителі, ви герої освітнього фронту України! Попри неймовірно важкий для нашої Батьківщини час, ви вкотре проявляєте витривалість, відданість, чесність до роботи і вихованців. Низький вам уклін!

Усупереч війні, останній дзвоник пролунає обов‘язково. Та його не почують ті діти і вчителі, кого вбили російські окупанти. Ми завжди пам‘ятатимемо вас. Світла пам‘ять і шана!

Україна – сильна, Україна – непереможна! Слава нашій землі і українським захисникам!


Ми – сильні!

Ми – Україна!
3 перегляди

Comments


bottom of page