top of page

День Конституції України


Українці щороку вшановують головний закон країни у День Конституції України 28 червня. Конституція України визначає наш шлях як демократичної держави, гарантує права та свободи українців та закріплює їхні обов'язки.

Як заявив Президент Володимир Зеленський, записані у Конституції слова стали для українців життєвими і нагальними, а закарбовані в ній права та свободи більше ніколи не сприйматимуться як щось дане зверху.

"Нашій Конституції сьогодні виповнюється 27 років. Записані у ній в 1996 році слова перестали бути історією – вони стали для українців по-справжньому життєвими і нагальними: слова про право на життя і свободу, честь і гідність, про ціну нашої землі", - зазначив глава держави.

"Жоден українець більше ніколи не сприйматиме закарбовані в ній права та свободи як щось дане нам зверху. Вони сьогодні виборюються у важкій боротьбі самопожертвою та життями. Наша Україна. Суверенна. Незалежна. Демократична. Правова. Була, є і буде", - наголосив Президент.


Представники педагогічного колективу ліцею долучилися до відзначення 27-ої річниці з дня ухвалення Конституції України, доєдналися до урочистого мітингу на честь цієї події, який проходив на площі Перемоги нашого міста, поклали квіти до пам’ятника Івана Сірка і вшанували пам’ять невинно убієнних українців у цій жахливій війні і тих, які загинули захищаючи свободу та право України на Конституцію.

12 переглядів

Kommentare


bottom of page