top of page

ВІТАЄМО З ОБЛАСНОЮ ПЕРЕМОГОЮ!


Відповідно до листа МОН від 16.11.2023 р. №1/18099-23 «Про проведення XХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» – у листопаді 2023 – січні 2024 в Харківській області були проведені І – ІІІ етапи цього конкурсу, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Епіграфом до творчих робіт стали слова Тараса Шевченка: «Смійся, лютий враже! Та не дуже, бо все гине, – Слава не поляже» («До Основ’яненка»). На конкурс були подані роботи учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Харківської області, присвячені національно-визвольній боротьбі українського народу за свободу й незалежність, та з нагоди відзначення 210-ої річниці від дня народження великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

На розгляд журі обласного етапу конкурсу місцевими органами управління освітою були направлені 50 робіт у номінації «Література».

Серед цих робіт був і твір «Родина» нашої учениці 7-Б класу Радіонової Марії (керівник Радіонова Марина Володимирівна, вчителька української мови і літератури), який посів І місце.

Радіємо за переможницю та її наставницю. Бажаємо подальших успіхів.

13 переглядів
bottom of page