top of page

ВІДНОВИТИ РОБОТУ «МЕРЕФ’ЯНСЬКОЇ ШОСТОЇ» – «ЗМОЖЕМО ВСІ РАЗОМ»!!!


17 березня 2022 року близько четвертої ранку школа зазнала ракетного удару, в наслідок чого була вщент зруйнована. Без умов для навчання та роботи залишились 700 учнів, 50 учителів та 20 працівників технічного персоналу. Заклад освіти втратив усе, що напрацьовувалось останні 30 років силами батьків, учителів та представників громади (обладнання, комп’ютерна техніка, меблі, наочні матеріалі тощо). Від школи залишились груди каміння та попелища.

Школа була заснована у 1936 році, зазнала пошкоджень у роки Другої світової війни, була відроджена і стала однією з найбільших закладів освіти в місті Мерефі. За роки Незалежності України заклад набув іміджу зразкової школи Харківського району і Громади та статусу інноваційного закладу «Громадсько активна школа». Завдяки створеній сучасній технічній базі, учасники освітнього процесу мали змогу якісно навчатися та навчати. Бібліотечний фонд складав близько 20000 примірників. До послуг учнів було 27 оснащених навчальних кабінетів і класних кімнат, STEM лабораторія, 2 комп’ютерні класи та найсучасніший лінгафонний кабінет, з різноманітними програмами для вивчення іноземних мов, інформаційних технологій, а також для проведення тренінгів, майстер-класів та громадських зустрічей.

Однак все перелічене зруйновано… Проте, не зруйнована душа «Мереф’янської Шостої»! Ми залишаємось борцями за своє світле майбутнє, а отже за майбутнє громади, регіону, країни!!! І ми шукаємо надійних помічників!

Спроби вчителів, батьків, керівництва громади та небайдужих мешканців громади врятувати шкільне майно вже мають позитивні результати. Ми намагаємося зберегти та відновити приміщення, де розміщувались початкові класи, щоб продовжити повноцінний освітній процес усієї школи (у дві зміни).

З метою відновлення роботи школи було створено Благодійний фонд «ЗМОЖЕМО ВСІ РАЗОМ». Цей фонд згуртовує навколо себе всіх небайдужих, які ставлять перед собою мету допомогти у відновленні повноцінного існування «Мереф’янської Шостої». Окрім допомоги практичної у самому приміщенні та на території, закладу дуже необхідна фінансова підтримка. Саме тому ми зареєстрували фонд офіційно (було не легко) і відкрили рахунок у банку для збору коштів.

Збір коштів розпочато!!!

Долучаймося до відновлення роботи «Мереф’янської Шостої» (за реквізитами, вказаними нижче). Гарантуємо прозорість та відкритість у звітуванні про отримання та використання коштів.

ВІДНОВИТИ РОБОТУ «МЕРЕФ’ЯНСЬКОЇ ШОСТОЇ» – «ЗМОЖЕМО ВСІ РАЗОМ»!!!

Банк отримувача: АТ "РАЙФФАЙЗЕН БАНК"

Отримувач: БО"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД"ЗМОЖЕМО ВСІ РАЗОМ"

ЄДРПОУ отримувача: 44767198

Номер рахунку/IBAN: UA33 3808 0500 0000 0026 0007 8475 5

Валюта рахунку: UAH8 переглядів
bottom of page