%D0%A0%D0%B8%D1%81%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%

 У навчальному закладі визначена  українська мова навчання.

Загальна кількість класів - 27

Загальна кількість педагогічного колективу - 52 чол.

Станом на 05.09.2021 в школі 695 учнів.

Рік заснування

1936

Директор школи

Рижкова Тамара Степанівна.

Заклад очолює з 1986 року.

Контингент учнів

У школі навчається 695 учнів (станом на 5.09.2021), з них учнів 1 – 4-х класів – 268 чол., 5 – 9-х класів – 346 учнів, 10 – 11-х класів – 81 учень.
Випускників 9 класів – 69 учнів, 11-х класів – 26 учнів. 13 учнів нагороджені Похвальним листом, 5 учнів нагороджені Похвальною грамотою за особливі досягнення у вивченні окремих предметів

Мова навчання

Українська, російська

Профільне навчання

Української філології, історичний

Педагогічний колектив
та обслуговуючий персонал

Педагогічний колектив нараховує 52 педагоги, з них 48 чол. мають вищу освіту, один – середню спеціальну, 3 навчаються заочно. Вищу кваліфікаційну категорію мають 25 чол., І кваліфікаційну категорію – 10 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 8 чол., категорію «спеціаліст» – 5 чол., 4 чол. – без категорії. 14 педагогів школи із званням «Учитель-методист», 6 учителів із званням «Старший учитель», 5 – нагороджено значком «Відмінник освіти України», 2 – нагрудним знаком «А.С. Макаренко», 2 – нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 1 – Лауреат премії Верховної Ради України.
6 педагогів школи очолюють міські методичні об’єднання: вчителів російської мови та літератури, зарубіжної літератури; вчителів історії та права; вчителів музики; вчителів математики; вчителів географії та економіки; заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів і класних керівників.
Обслуговуючого персоналу – 26 чоловік.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням забезпечено 20 % (142 чол.): вихованців ГПД (105) та дітей пільгових категорій (37). За рахунок батьківської плати харчується 183 учні.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над темою «Професійна компетентність педагога як важлива складова розвитку нової школи».

Узагальнено досвід роботи педагогічних працівників на обласному та міському рівнях. Щорічно на міському та обласному рівнях відзначалася якісна участь учителів у різноманітних професійних конкурсах, у конкурсі сайтів. Щорічно вчителі школи беруть участь у конкурсі «Учитель року» (є лауреат обласного етапу, переможці в номінаціях і лауреати міського). Є в школі переможці та лауреати обласних Всеукраїнських конкурсів «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» (вчитель фізичної культури Жупійова М. Є.) та «Класний керівник року» (Терещенко О.Л.). Щороку Дипломом ВІДДІЛУ ОСВІТИ МЕРЕФ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за підготовку переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін нагороджувалися більше 10 вчителів-предметників. За підготовку переможців учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, різноманітних учнівських конкурсів, за участь у Фестивалі добрих практик педагогів області нагороди отримали 35 членів педагогічного колективу. Учителі школи є авторами багатьох навчальних посібників (щорічно). Педагогічний колектив – переможець регіональних виставок-конкурсів «Освіта Харківщини ХХІ століття» з теми «Громадянська освіта та виховання», має Срібну медаль у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти».

Вчителі школи постійно долучаються до участі в інноваційних і дослідно-експериментальних проєктах різних рівнів. Статус інноваційного закладу «Громадсько активна школа» маємо єдині в місті. Школа має відзнаку «Флагман освіти і науки України».

Гурткова робота

У школі працює 8 гуртків для різних вікових груп учнів.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 27 навчальних кабінетів і класних кімнат, 2 комп’ютерні класи (22 ПК), 2 приміщення, пристосовані під спортивні зали, гімнастичний та футбольний майданчики, майстерня, їдальня, теплий туалет. Бібліотечний фонд складає 18367 примірників.
За рахунок бюджету територіальної громади було зроблено поточні ремонти в класних кімнатах на суму 790431,40 грн. (відбулася заміна дверей на протипожежні у споруді № 1 у кількості 1 шт., у споруді № 2 у кількості 1 шт. та протипожежного люку 1 шт. на суму 25460,00 грн.). Встановлена протипожежна сигналізація, капітально відремонтовано блискавкозахист на суму 6000,00 грн., придбано лінолеум 55,5 м2 на суму 14034,00 грн., виділено фарбу на суму 12308,40 грн., виділені кошти на капітальний ремонт підлоги класної кімнатиу споруді № 2 та комп’ютерному класі на суму 13156,00 грн. Для дезинфекції споруди і обробки рук у зв’язку з пандемією COVID-19 виділено дезинфікуючі засоби на суму 89704,00 грн. Придбано термометр інфрачервоний у кількості5 шт. на суму 8500,00 грн. Класні журнали придбані на суму 2840,56 грн. 
Для НУШ придбано: меблі (173250,00 грн.), інтерактивні дошки, мультимедійні проектори, ноутбуки, принтери (179100,00 грн), дидактична наочність на суму 59896,55 грн., а також новорічні подарунки на суму 25392,36 грн. 
Частково замінені труби на тепломережі у споруді № 2 на суму 97777,00 грн.
Придбані меблі: для лінгафонного кабінету на суму 56676,00 грн.,для кабінету української мови та літератури – на суму 11200,00 грн.,для харчоблоку – на суму 6500,00 грн.

Досягнення вихованців

Заклад має найвищі якісні показники щодо кількості переможців у ІІ етапі олімпіад серед ЗЗСО Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади.

Результати участі учнів школи

у ІІ етапі ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка:

Одне ПЕРШЕ місце (9 клас), два ДРУГИХ місця (6, 11 класи), два ТРЕТІХ місця (8, 10 класи).

Результати участі учнів школи у ІІ етапі ХХІ Міжнародного

конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Два ПЕРШИХ місця (3, 4 класи).

Андрєєв Вадим, учень 11 класу, показав найкращий виступ серед конкурсантів громади і став лауреатом обласного етапу фестивалю ораторського мистецтва.

Андрєєв Вадим переміг і у національному проєкті «Моя кар’єра в Україні».

Учениця 10 класу Буйнова Соф’я взяла участь у напрямі «Українська революція – доба національного державотворення» Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» і посіла ІІІ місце в області.

Учениці Буйнова Соф’я (10 клас) та Демиденко Єлизавета (9-А клас) взяли участь у Всеукраїнській конференції «Леся Українка у вимірах національної і світової культур». Їхня стаття «Вплив перебування на Волині на творче становлення Лесі Українки» надрукована у збірнику матеріалів конференції.

Заклад отримали сертифікат фіналіста програми Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я...

Учні закладу пам’ятають, що вони – молоді члени громади, і тому дбають про її майбутнє. Учениці 10 класу Буйнова Соф’я, Настенко Аліна та Піпенко Валерія долучилися до екологічної програми UPSHIFT Green з проєктом «Не викидай гроші у смітник – сортуй!».

Багато дипломів отримали учні закладу за активну участь у різноманітних онлайн-конкурсах, інтернет-олімпіадах, інтернет-турнірах.

У щорічному фізико-математичному святі-конкурсі «Школа фізтеху 2021» 3 учні 6-х класів (учитель О. Стрілець) отримали сертифікат про відмінний виступ (Баштова Ксенія – 6-Б; Криворотенко Олександр і Гладких Артем – 6-В.

ІІ місце в онлайн-конкурсі «Спорт – це здорово» в номінації «Серед дівчат початкової школи» посіла учениця 2 класу Подуфала Ірина.

Шкільна команда «Інтернет бомонд» увійшла у п’ятірку лідерів обласного турніру гри «Що? Де? Коли?» серед старшокласників «Слобожанська Сова».

Учениця 9-А класу Єрмакова Анастасія взяла активну участь
у Міжнародній науковій онлайн-конференції «Краєзнавство і учитель - 2021» на базі історичного факультету ХНПУ імені Г.Сковороди з доповіддю «Застосування біографічного методу дослідницької діяльності старшокласників у краєзнавчій роботі (з досвіду роботи)».

У Барабашовських обласних наукових читаннях з астрономії учнів та студентів» успішно взяла участь учениця 9-Б класу Дяченко Ксенія.