top of page

КАДРОВИЙ СКЛАД ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Рижкова Тамара Степанівна

Українська мова, література

спеціалість вищої категорії, вчитель-методист

Соколовська Вікторія Владленівна

 Зарубіжна література, спеціалість вищої категорії, вчитель-методист

Єрошина Оксана Анатоліївна

Українська мова та література;                        Іноземна мова (англ.

спеціалість вищої категорії, старший учитель

Буйнова Ярослава Володимирівна

Іноземна мова (англ);

спеціалість вищої категорії, 

Безноско Олена Валеріївна

Історія України, всесвітня історія;            Громадянська освіта;

спеціалість вищої категорії, вчитель-методист

Буйнов Руслан Владиславович 

вчитель фізичної культури,

спеціаліст

Будник Наталя  Іванівна

Основи здоров'я;Біологія

спеціалість вищої категорії,

вчитель-методист

Буряківська Наталя Олександрівна

Математика;                                            Інформатика

спеціалість вищої категорії

Бусигіна Галина Вікторівна

 Українська мова та українська література 

спеціалість вищої категорії, вчитель-методист

Волошина Марина Миколаївна

Фізична культура

б/к

Дараган Катерина Володимирівна

Математика;

Інформатика; 

спеціаліст ІІ кваліфікаційної   категорії

Дараган Олександр Леонідович

Фізична культура

спеціалість першої кваліфікаційної  категорії 

Жупійов Микита Сергійович

Асистент учителя

б/к

Рохмаїл Аліна Сергіївна

Асистент учителя

спеціаліст

Дяченко Лена Адилівна

Математика;                                                 

спеціаліст І кваліфікаційної   категорії

Єрмакова Олена Петрівна

Біологія, біологія і екологія;

спеціалість вищої категорії

Єхалкина Анна Олександрівна

географія, пізнаємо природу

спеціаліст

Жупійова Марина Єгорівна

Фізична культура

спеціалість вищої категорії,

вчитель-методист

Заяць Валентина Василівна

вчитель біології,

спеціалість першої кваліфікаційної  категорії 

Кіслінська Оксана Вікторівна

вчитель початкових класів,

спеціалість першої кваліфікаційної  категорії 

Копаницька Яна Володимирівна

Українська мова, література

спеціалість вищої категорії, старший учитель

Котляр Жанна Василівна

вчитель початкових класів

спеціалість вищої категорії

Кукленко Олена Сергіївна

Зарубіжна література,

Українська мова і література;

спеціалість вищої категорії, вчитель-методист

Куценко Наталя Іванівна

вчитель початкових класів

спеціалість вищої категорії

Листопад Марина Анатоліївна

Трудове навчання;

технології

спеціаліст І кваліфікаційної   категорії

Мартиненко Марина Миколаївна

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої  

кваліфікаційної  категорії 

Мезенцева Наталя Володимирівна

Українська мова, література

спеціаліст ІІ кваліфікаційної   категорії

Швецова Ганна Андріївна

Іноземна мова (англ)

спеціаліст ІІ кваліфікаційної   категорії

к.п.н.

Надбережна Вікторія Тадеушівна

вчитель початкових класів,

спеціалість ІІ кваліфікаційної  категорії 

Назаренко Ірина Олександрівна

вчитель початкових класів,

спеціаліст ІІ кваліфікаційної   категорії

Науменко Віта Юріївна

вчитель початкових класів

спеціалість вищої категорії

Подлєсна Ольга Миколаївна

Географія

спеціалість вищої категорії,

вчитель-методист

Покотилова Галина Володимирівна

Географія

спеціалість вищої категорії,

старший вчитель

Прошляков Дмитро Олександрович

Іноземна мова (англ)

спеціалість І кваліфікаційної  категорії 

Радіонова Марина Володимирівна

Українська мова та література;     

Іноземна мова (англ)

спеціалість ІІ кваліфікаційної  категорії 

Романенко Людмила Євгенівна

Українська мова, література

спеціалість вищої категорії, старший вчитель

Сас Наталя  Михайлівна

вчитель початкових класів,

спеціалість першої кваліфікаційної  категорії 

Сидоренко Сергій Володимирович

Образотворче мистецтво;                 

Трудове навчання

спеціалість першої кваліфікаційної  категорії 

Соколець Галина Олександрівна

Зарубіжна література,

спеціалість вищої категорії, старший вчитель

Сотникова Тетяна Євгенівна

Математика;

Інформатика

спеціалість вищої категорії, вчитель-методист

Стрілець Олена Анатоліївна

Математика;

Інформатика

спеціалість першої кваліфікаційної  категорії 

Терещенко Олена Леонідівна

Історія України, всесвітня історія;

Основи правознавства

спеціалість вищої категорії, вчитель-методист

Федорченко Валентина Миколаївна

Фізика і астрономія

спеціалість ІІ кваліфікаційної  категорії 

Калашніков Олександр Миколайович

Хімія

спеціаліст

Чумак Олена Олександрівна

Ассистент учителя

б/к

Яскулко Микола Костянтинович

Музичне мистецтво

спеціалість вищої категорії,

вчитель-методист

Сотникова  Марина Сергіївна

Асссистен учителя

спеціаліст

Гуріна Карина Володимирівна

Вчитель-логопед

bottom of page